Kuidas tähistada koera sünnipäeva: ideed ja näpunäited

Mitmes sünnipäev see Su karvase sõbra jaoks parajasti ka ei oleks, see on hea võimalus näidata talle, kui kalliks Sa teda pead. Ükskõik kui vanaks Su koer saab või isegi kui Sa ei tea, millal täpselt ta sünnipäev on, tähistamiseks on ikka põhjust.

Vaata, milliseid toredaid ja loovaid võimalusi koera sünnipäeva tähistamiseks leidub. Nii saad muuta selle tähtpäeva mõlemale meeldejäävaks ja toredaks. Külva oma karvane sõber armastuse ja maiuspaladega üle ning tal on rohkesti põhjust saba liputada! Alustame siis ja tähistame seda sünnipäeva tõeliselt meeldejääval viisil!

1. Olete mõlemad peoloomad?

Kas teile mõlemale meeldib teiste inimeste ja lemmikloomade seltsis aega veeta? Siis tasuks korraldada pidu. Kutsu külla enda ja oma koera parimad sõbrad ning tähistage koos. Varu lemmikloomasõbralikke maiuspalu ja mänguasju ning hoolitse selle eest, et ümbrus oleks kõigi jaoks turvaline ja mugav. Võid eraldada lemmikloomadele spetsiaalse mänguala ja pakkuda neile meelelahutust mängude või lemmikloomadele sobiva takistusraja näol.

2. Retk loodusesse

Koera sünnipäeva võib tähistada vahva retkega looduses.

Teile meeldib üle kõige õues olla? Siis võib sobida tähistamiseks suurepäraselt pikem jalutuskäik või matk! Paki mõlema jaoks kaasa midagi maitsvat ja vett ning vali kauni loodusega sihtkoht, kus oleks toredaid jalgradu või metsateid, mida koos avastada. Ära unusta võtta kaasa kaamerat, et teel olles jäädvustada kauneid hetki ja loodusvaateid.

3. Mis pidu see ka ilma toiduta on?

Armastate maiustada? Siis on hea mõte teha ise maitsvaid suupisteid. See on vahva ettevõtmine ja nii saad veeta oma karvase sõbraga koos aega, valmistades sealjuures talle midagi erilist. Pole midagi paremat kui rõõmustada oma koera tema sünnipäeval isetehtud hõrgutistega. Siin on alustuseks üks lihtne retsept.

Maapähklivõiga banaaniampsud

Koostisosad

  • 1 küps banaan
  • 2 supilusikatäit koertele sobivat magusaineteta maapähklivõid (see ei tohi sisaldada ksülitooli ega muid kahjulikke lisandeid, mis võivad koertele ohtlikud olla)

Valmistamine

  1. Koori ja purusta kausis üks küps banaan, kuni saad ühtlase massi.
  2. Lisa 2 supilusikatäit koertele sobivat magusaineteta maapähklivõid (see ei tohi sisaldada ksülitooli).
  3. Sega banaan ja maapähklivõi korralikult läbi. Tee massist väikesed kuulid või pane see lusikaga silikoonvormi.
  4. Aseta vormitud maiuspalad külmkappi ja lase vähemalt üks tund jahtuda, kuni mass on tahenenud.
  5. Seejärel paku neid oma armsale koerale.
  6. Head isu!

P.S. Sel ajal, kui maiuspalad tahenevad, võid koeraga mängida. Nii on tal lõbus ja koos veedetud aeg on sisukam.

4. On mänguaeg!

Uus ja vahva mänguasi on koera sünnipäeva puhul alati hea mõte.

Tee oma karvase sõbra sünnipäev eriliseks ja kingi talle mõni uus mänguasi! Uue mänguasja võib osta lemmikloomapoest, kuid võid selle ka ise valmistada. Üks võimalus on valmistada lihtne nöörist mänguasi, kasutades vanu T-särke või sokke. Lõika riie lihtsalt ribadeks ja põimi see palmikuks – nii saad toreda mänguasja, mis Sinu koerale kindlasti meeldib. Ühelt poolt hoiad nii kulusid kokku ja teisalt on Sinu lemmikul nüüd mängimiseks Sinu enda tehtud mänguasi.

5. Looge vahvaid mälestusi

On aeg mälestusi luua. Sinu telefon on tõenäoliselt täis imetoredaid pilte Sinust ja Sinu karvasest sõbrast. Neist võib panna kokku toreda kollaaži, et need hetked kunagi ei ununeks. Vali oma lemmikfotod, prindi need välja ja lase loovusel lennata! Võid lisada piltidele ka allkirju või kirjutada pildi juurde mõne loo, muutes need mälestused veelgi värvikamaks.

6. Jaga lahkelt headust

Rõõmusta teisi, toetades abivajajaid, näiteks lemmikloomade varjupaiku. Anna oma lahke panus abivajavate loomade toetuseks. Teisi toetades täitub ka meie enda süda soojuse ja armastusega. Võid ka kohalikus varjupaigas oma abi pakkuda või annetada neile lemmikloomatarbeid, et abivajavatel loomadel oleks parem elu. Abikätt ulatades saad omalt poolt teha midagi olulist loomade heaks, kes ootavad oma päris kodu.

Palju õnne sünnipäevaks!

Olgu Sinu koera sünnipäevapidu täis rõõmu, armastust ja unustamatuid hetki. Tunne rõõmu igast koosveedetud hetkest – igast sabaliputusest ja uljast haugatusest. Soovime teile palju õnnelikke ühiseid aastaid. Palju õnne Sinu armsale koerale!

Vaata lisaks: