Reisikindlustus

 • Pagasikindlustus
 • Meditsiiniabikindlustus
 • Reisitõrkekindlustus
Osta reisikindlustus Juhtus õnnetus? Teata kahjust Tutvu reisi kindlustuskaitsetega

Miks valida If reisikindlustus koos pagasi-, meditsiini- ja reisitõrkekindlustusega?

 • Reisitõrke kindlustus

  Reisitõrke põhikindlustus katab reisi ärajäämise Sinu või Sinu pereliikme haigestumise tõttu, samuti transpordifirma poolsed reisi hilinemised 24h jooksul (v.a lennu tühistamine)

 • Kaitse terrorismi korral

  Hüvitame evakueerimisega seotud täiendavad transpordi- ja majutuskulud ja terroriaktis vigastada saanud inimeste arstiabi kulud 14 päeva jooksul.

 • Rendiauto omavastutuse kaitse

  Hüvitame õnnetuse korral rendilepingusse märgitud omavastutuse kuni 2000 eurot.


Reisikindlustus aitab korvata ootamatud lisakulutused, mis võivad reisil olles tekkida.

Reisikindlustusega: meditsiiniabikindlustuse, pagasikindlustuse ja reisitõrkekindlustusega kaasnevat meelerahu vajad kõigil oma reisidel - rutiinsest komandeeringust lõõgastava perepuhkuseni.

Kuhu iganes Sinu reis Sind viib, veendu, et Sul on parim reisikindlustus - nii on Sul ka meelerahu
Veendu, et Sa oled teinud omale parima võimaliku reisikindlustuse- olgu Su sihtriik naaber-Venemaa, eksootiline Austraalia või kauged Tai saared.
 • Reisitõrke kindlustus

  Kaitse ennast lisakulude eest, mis tekivad reisi katkemise, ärajäämise või graafikust kõrvalekalde tõttu. Samuti kaitsed ennast olukorra ees, kus Sa ise või oluline pereliige haigestub ja pead reisist loobuma.

 • Pagasikindlustus - kaitse reisil kaasasolevat vara

  Pagas on Sul reisil kaasas olevad asjad - riided, jalatsid, hügieenitarbed, foto- ja videokaamerad aga ka mobiil ja sülearvuti. Kaitse oma vara kahjustumise, varguse ja reisiootamatustel tekkivate lisakulude eest

 • Meditsiiniabikindlustus välismaal

  Välismaal võivad sõltuvalt riigist ravikulud olla meeletud. Kui kodus kaitseb Sind ravikindlustus, siis reisil katab meditsiiniabikindlustus ootamatu õnnetuse või haigestumise ravi- ja transpordikulud.

 • Reisikindlustus Venemaale, Austraaliasse, Taisse...

  Reisikindlustuse kehtivuspiirkonnad saad ise valida - mida selgemalt see piiritletud on, seda parema pakkumise enda jaoks valida saad. Kindlustuse hinnad Venemaal, Austraalias ja Baltikumis on mõnevõrra erinevad.

Kindlustuskaitsed Reisikindlustusele Kindlustussumma
Meditsiiniabi kindlustus

Milleks seda vaja on?
Kui kodus kaitseb Sind ravikindlustus, siis reisil olles katab just meditsiiniabikindlustus Sinu haigestumise või õnnetusega seotud ravi- ja transpordikulud.
Meditsiiniabi kindlustus on reisikindlustuse kohustuslik osa.

Hambaravi
Hüvitame ootamatu hambavalu ravikulud (põletikukolde avamine, juurekanali puhastamine, ajutine plombeerimine, hamba eemaldamine, esmaabi kulud (nt kukkumine), sealhulgas ravimid, hüvitislimiidiga kuni 500 eurot. 

Last ootav ema
Hüvitame raseduse komplikatsioonidest tingitud vältimatud arstiabi kulud esimese 27 rasedusnädala jooksul.

Reisikaaslase välisriiki jäämise kulud
Hüvitame ühe reisikaaslase ja vajadusel alaealiste laste välisriiki jäämise ja Eestisse tagasipöördumise kulud, kui kindlustatu vajab kindlustusjuhtumi tõttu välisriigis arstiabi.

NB! Hüvitise saamiseks on vajalik esita Ifile diagnoosi sisaldav arstitõend ja kõik juhtumiga seotud kuludokumendid (visiiditasu, retseptiravimite, ravi- ja transpordiarved).

50 000 - 300 000 €
Pagasikindlustus

Milleks seda vaja on?
Pagasikindlustus osutub iseäranis vajalikuks juhtudel, mil pead lennukiga lennates pagasi ära andma. Samuti siis, kui ühe reisi vältel tuleb mitu korda lennata või transpordivahendit vahetada.

Mida pagasikindlustus hüvitab?
Hüvitame kulud pagasi varguse ja röövimise korral välismaal, lisaks pagasi hilinemine (rohkem kui 4 tundi), kadumine ja kahjustumine transpordiettevõtte süül.
Pagasiks loetakse reisil kaasas olevaid asju – riided, jalatsid, hügieenitarbed, foto- ja videokaamerad, mobiiltelefon ja sülearvuti.

Kui suured on hüvitised?
Kui Su pagas hilineb rohkem kui 4 tundi, saad osta hädavajalikke esemeid kuni 50% ulatuses pagasi kindlustussummast. Hüvitist maksame ostutšekkide alusel.

Ühe eseme hüvitislimiit on kuni 50% pagasikindlustuse kindlustussummast.

Kuni 2500 €
Reisitõrkekindlustus.

Milleks seda vaja on?
Reisitõrkekindlustusega kaitsed end lisakulutuste eest, mis tekivad reisi katkemise, ärajäämise või juba alanud reisi graafikust kõrvalekaldumise tõttu. Sa saad valid reisitõrkekindlustuse põhikaitse ja laiendatud reisitõrkekindlustuse vahel. 

Mida reisitõrkekindlustus hüvitab?


Reisitõrke põhikindlustus
katab reisi ärajäämise Sinu või Sinu pereliikme haigestumise tõttu, samuti transpordifirma poolsed reisi hilinemised 24h jooksul (v.a lennu tühistamine)


Millal reisitõrkekindlustus osta?
Reisi ärajäämise kindlustuskaitse kehtib ka enne kindlustusperioodi algust, jõustudes 3 päeva peale reisitõrke kindlustusega poliisi vormistamist, seetõttu on oluline osta kindlustus kohe peale reisi broneerimist. Näide: Poliis vormistatakse 01. mail. Reisi ärajäämise kaitse kehtib alates 04. mai kell 00:00.

Kuni 2500 €
Vastutuskindlustus

Vastutuskindlustus aitab olukorras, kus oled reisil kogemata kellelegi teisele otsest varalist kahju põhjustanud, need kahjud hüvitame Sinu eest.

10 000 €
Koduse vara kaitse

Kui reisi ajal juhtub Sinu kodus mõni õnnetus, mille tõttu hävivad, varastatakse või saavad kahjustada Sinu asjad (nt mööbel, riided, kodumasinad jmt), hüvitame Sulle tekkinud kahju.

10 000 €
Õnnetusjuhtumi kaitse

Maksame kindlustatule püsiva puude hüvitist, kui kindlustatu tervislik seisund on kindlustusjuhtumi tagajärjel ühe aasta möödudes püsivalt halvenenud. Kui kindlustatu sureb reisil juhtunud õnnetuse tagajärjel kuni kolme aasta jooksul arvates õnnetusjuhtumi toimumisest maksame pärijatele kindlustussumma.

10 000 €
Kõrge riskiga tegevuste kaitse

Kui tegeled reisil spordiga või oled muumoodi aktiivne, siis võib olla vajalik valida kõrgendatud riskiga tegevuste kaitse. Vaata SIIT, kas Sinu harrastatav tegevusala kuulub madala, kõrgendatud või erikokkuleppega tegevuste hulka.

juurde valitav
Füüsilise palgatöö kaitse

Kui teed reisil olles füüsilist tööd, siis vali meditsiiniabi lisakaitse, et ka töötegemise käigus juhtuvad õnnetused oleksid kaitse all. Riskiohtlikel töödel või ametites seda kaitset kasutada ei saa.

juurde valitav
Rendiauto omavasututuse kindlustus

Sõiduki rentimisel on rendilepingusse märgitud omavastutus, mis jääb õnnetuse korral Sinu enda kanda. If hüvitab õnnetuse korral omavastutuse kuni 2000 €. Kaitse kehtib vastavalt selles piirkonnas, kus Sinu reisikindlustuse leping. Kaitse ei kehti Eesti territooriumil ega Eestis renditud sõidukitele.

2000 €
Välisriigist Ifile tehtud telefonikõned ja e-sõnumid

Hüvitame välisriigist Ifile, Ifi kahjukäsitluspartnerile, transpordiettevõttele, reisibüroole, majutusasutusele või muule reisiteenust osutavale ettevõttele kindlustusjuhtumi tõttu tehtud telefonikõned, saadetud e-kirjad, veebiteated, e-vestlused jms.

200 €

Aitame Sind 24/7 Sinu emakeeles. Juhtus õnnetus, helista + 372 777 1211.

Reisikindlustuse KKK

 • Tegutse kohe - osta reisikindlustus pärast reisi broneerimist

  Ole nobe ja osta reisikindlustus kohe pärast reisi broneerimist, nii hakkab reisitõrkekindlustuse kaitse kiiremini kehtima.

 • Reisikindlustuse baaskaitse ja juurde valitavad kaitsed

  Meditsiiniabikindlustus kuulub juba baashinna sisse. Veelgi suuremaks turvatundeks tutvu kõikide kaitsetega!

 • Hüvitislimiidid

  Reisikindlustust ostes ja hüvitislimiite (meditsiiniabi, pagas, reisitõrge) määrates veendu, et need vastaksid võimalikele kahjudele. Vajadusel küsi meilt nõu: info@if.ee või Kindlustustelefonil 777 1211

Huvitavat lugemist reisimise, pagasi ja kindlustuse kohta

Jagame põnevat, kasulikku, humoorikat ja huvitavat lugemist reisimist puudutavatel teemadel. Loe ja uudista lähemalt!

 • Miks on pagasikindlustust vaja?

  Loe järgnevaid näiteid ja Sa ilmselt ei reisi enam kunagi ilma pagasikindlustuseta!

  Uuri pagasikindlustuse kohta
 • Veelgi parem reisikindlustus

  Oleme muutnud reisikindlustuse tingimusi veelgi paremaks nii aktiivse puhkuse ja spordikindlustusega, pagasi kindlustamisel kui muudel juhtudel. Reis on muretuks nautimiseks!

  Loe, mis on uut!
Ei saanud oma küsimusele vastust või soovid enne kindlustuse ostmist Sulle sobiliku lahenduse leidmiseks konsulteerida meie kindlustusspetsialistiga? Helista või kirjuta meile:

Kindlustustelefon: 777 1211

E-mail: info@if.ee

Tutvu ka meie teiste kindlustustega