Kindlustuslahendused meditsiinivaldkonnale (sh arstidele)

Inimeste ravimise ajal võib juhtuda nii erialasest tegevusest tekkivaid kahjusid, näiteks ravivead, kui ka arstikabineti valdamisest tekkivaid kahjusid, sh varakahjud.

Kas teadsite, et saate arsti praksist kindlustada erinevate kindlustusjuhtumite vastu?

Konsulteeri kindlustusspetsialistiga

Perarstidena, hambaarstidena ja teiste erialaarstidena toetate igapäevaselt ühiskonna normaalset toimimist. Teie käes on meie kõigi kalleim vara - tervis! Et arstidena saaksite seada oma fookuse põhitegevusele - inimeste ravimisele, aitame meie toime tulla ootamatustega - nii kliinikutes, tehnika rikete kui ravivigadest tekkinud probleemidega.

Baltikumi ja Põhjamaade juhtiva kindlustuspartnerina mõistame meditsiinivaldkonnale omaseid riske ja oskame neid hinnata. 

Sagedasemad kindlustusjuhtumid ravi- ja meditsiinivaldkonnas

  • Ravi käigus tekkinud vead

    Vale diagnoos või raviviga võib põhjustada patsientidele lisakulutusi, mille tagajärjel esitatakse nõuded raviteenuse osutajale. If on hüvitanud kahjusid, kus täiendava ravi maksmus on ületanud 60 000 € ja mida haigekassa ei kompenseerinud

  • Kliiniku ruumide ja varadega seotud ootamatused

    Kliinikus puruneb veetoru ja tekitab kahju kliinikule ja allpool paiknevatele äridele. Keskmine kahju suurus kliinikutes veetorude purunemise tagajärjel on 6 000€

  • Meditsiinitehnika hävimine

    Meditsiinitehnika kasutamisel esineb aeg-ajalt purunemisi, õnnetusi ning tekib ka ülepingeid ja lühiseid. If hüvitab meditsiinitehnikaga seotud kahjusid keskmiselt kahel korral kuus

Kui palju meditsiinivaldkonnas kindlustamine maksab? Toome näited:

Mida saab Ifis kindlustada, kui töötad arstina või meditsiinisektoris?

Meditsiinis tuleb arstidel ette palju ootamatusi. Mis oleks, kui Teil on rahu ja teadmine, et olete nendeks valmistunud?

Soovite oma kindlustusküsimustele kiireid vastuseid?

Meie südameasjaks on leida Teie ettevõttele kõige sobilikum kindlustuslahendus. Nii jääb Teil aega ja energiat kõige olulisemaks: ettevõtte arendamiseks ja juhtimiseks!

Jätke alloleva lingi kaudu meile oma kontaktid ja me võtame Teiega ise ühendust või helistage 777 1211.