Kindlustuslahendused majutusasutustele: hotellid, turismitalud, majutuskompleksid

Majutusasustustes ja hotellivaldkonnas juhtub nii mõndagi ootamatut - veest või tulest tingitud ning klientide õnnetused.

Kas teadsite, et kindlustus on üks võimalus, kuidas ootamatustega tekkinud kulutusi vähendada?

Konsulteerige kindlustusspetsialistiga

Majutusasutuste ja hotellidena on Teil oluline ülesanne - muuta kliendi kodust eemalviibimine võimalikult mugavaks ja mõnusaks. Lisaks on Teie hallata ressursid kinnisvarast ja seadmetest inimesteni välja.  Et saaksite seada fookusesse hea kliendikogemuse ja töötajate rahulolu, aitame meie toime tulla ootamatute sündmustega kaasnevate kuludega -  tulekahjud, tööõnnetused ning seadmete ja ehitiste kahjustumised.

Baltikumi ja Põhjamaade juhtiva kindlustuspartnerina mõistame ehistustööstusele omaseid riske ja oskame neid hinnata. 

Sagedasemad kindlustusjuhtumid majutusvaldkonnas ja hotellinduses

  • Õnnetused ja rikked tehnosüsteemis

    Veetoru purunemine, lühis ventilatsiooni või katlasüsteemi juhtimisseadmega. Klaasi purunemine, graffiti seinal ja muud kahjud. Keskmine kahju suurus majutusasutustel on 4500 €.

  • Õnnetused klientidega või nende varadega

    Näiteks trepil libastunud külastaja või tulekahju tagajärjel hävinenud külastajate isiklikud esemed. Libastumise tagajärjel ulatuvad kahjud 2000 €.

  • Suured ja ootamatud kahjud (nt tuli)

    Nt tulekahju tagajärjel suleti hotelli uksed. Taastamine võttis aega 6 kuud, mille tagajärjel kandis hotell kahjusid 400 000 € ulatuses. If hüvitas palgad, püsikulud ja planeeritud ärikasumi.

Kui palju maksab majutusasutuste ja hotellide kindlustamine? Toome näited:

Mida saab majutusasutus või hotell Ifis kindlustada?

Majutusäris võib ette tulla erinevaid ootamatusi - asutuse enda kui klientidega. Mis oleks, kui Teil on rahu ja teadmine, et olete nendeks valmistunud?

Soovite oma kindlustusküsimustele kiireid vastuseid?

Meie südameasjaks on leida Teie ettevõttele kõige sobilikum kindlustuslahendus. Nii jääb Teil aega ja energiat kõige olulisemaks: ettevõtte arendamiseks ja juhtimiseks!

Jätke alloleva lingi kaudu meile oma kontaktid ja me võtame Teiega ise ühendust või helistage 777 1211.