Kindlustuslahendused poodidele ja kauplustele

Kaubanduses juhtub nii mõndagi - veeavariidest, mis kauba üle ujutavad kuni klientidega juhtuvate õnnetusteni.
Kas Sa teadsid, et kindlustus on üks võimalus, kuidas ootamatuid kulutusi kaubandusmaailma ettenägematutes olukordades vähendada?

Arvuta hind ja saada ostusoov Konsulteeri kindlustusspetsialistiga

Kaubanduses haldate erinevaid ressursse – ladustatud kaupadest erinevate seadmete ja oma töötajateni välja.  Et ettevõte saaks fookuse seada oma põhitegevusele - kaubandusele ja poe pidamisele, aitame meie toime tulla ettenägematute sündmustega - tulekahjud,  seadmete rikked  ja kõik muud ootamatud kahjustused, mis kaubanduse tegevuses ebamugavalt häirivad.

Baltikumi ja põhjamaade juhtiva kindlustuspartnerina mõistame kaubanduse potentsiaalseid riske ja oskame neid hinnata. 

Sagedasemad kindlustusjuhtumid kaubandusettevõttes

  • Vesi ja vargused - sagedasemad kahjud

    Veeavarii või varguse kahju juhtub suisa iga 10. kauplusega ja poega. Keskmiselt ulatub kahju suurus üle 6000 €

  • Klientidega juhtuvad õnnetused

    Kliendid võivad ennast poodi külastades õnnetult vigastada - kuskil komistada või mõne lahtise esemega ennast kahjustada. Esitatavad kahjunõude kahjud on ulatunud keskmiselt 3000 €

  • Suuremateks kahjude põhjustajateks on tuli

    Nt: pood suletakse tulekahju tagajärjel. Planeerimis- ja ehitustöö seiskab äritegevuse 10 kuuks. If hüvitab palgad, püsikulud ning planeeritud ärikasumi 250 000€ ulatuses. Iga 50. kauplus on suletud pikemalt just suure kahjujuhtumi tagajärjel.

Kui palju kaupluste ja poodide kindlustamine maksab? Toome näited:

Mida saab Ifis kindlustada?

Poodides, kauplustes ja kogu kaubandusevaldkonnas esineb mitmeid ootamatusi. Mis oleks, kui Sul on rahu ja teadmine, et oled nendeks valmistunud?

Soovid oma kindlustusküsimustele kiireid vastuseid?

Meie südameasjaks on leida Sinu ettevõttele kõige sobilikum kindlustuslahendus. Nii jääb Sul aega ja energiat kõige olulisemaks: ettevõtte arendamiseks ja juhtimiseks!