Kõige laiema kaitse garantii - If Superkasko Lux +

If Kaskokindlustusega oleme välja töötanud ka kõige laiema kaitse garantii - analüüsisime turul olevaid kaskokindlustusi ja pakume nüüd oma Superkasko Lux+ paketile kõige laiema kaitse garantii.

Analüüsisime* Eestis registreeritud kindlustusandjate ja filiaalide kaskokindlustuse tingimusi ja tegime endast oleneva, et koondada If Kindlustuse Superkasko Lux+ paketti võimalikult lai valik turul pakutavatest kindlustuskaitsetest.

Erinevate kindlustusseltside kindlustustingimuste võrdlemine aga on üsna keeruline ja kui juhtus, et meil jäi midagi märkamata ning leiad laiema kindlustuskaitsega kaskokindlustuse, anna sellest meile teada - lisame If Superkasko Lux+ paketist puuduvad kaitsed Sinu kindlustuslepingusse või lõpetame Sinu soovil kindlustuslepingu ja tagastame tasutud kindlustusmakse täies ulatuses.

Garantii kehtib üksnes koos Superkasko Lux+ kindlustuspaketiga. Garantii kehtib 30 päeva arvates kindlustusperioodi algusest. Garantii kasutamiseks tuleb laiema kindlustuskaitsega kaskokindlustus esitada Ifile garantii kehtivusaja jooksul.

Garantii kehtib, kui  laiema kaitsega kindlustustingimused leitakse Eesti äriregistrisse kantud kindlustusseltsi või filiaali kodulehel avalikustatud ning garantii kehtivusajal Eestis kasutusel olevatest kindlustustingimustest.

Garantii vorm

Soovin:

Palun lisa link kindlustustingimustest, kus leidsid kirjeldatud kindlustuskaitse:

* Kohustuslik väli
Vormi saadetakse...

 * Analüüs viidi läbi 03. märtsil 2020 ja põhineb Eestis registreeritud kindlustusandjate ja filiaalide  kodulehtedelt avalikult kättesaadavatel kehtivatel kindlustustingimustel.