Peamenüü

Kolm nõuannet kaskokindlustuse tegemisel

Mõtle läbi, milliseid kaitseid vajad

Kaskokindlustuse hind sõltub Sinu valitud kaitsete ulatusest. Seetõttu mõtle enne kasko tegemist läbi, kui tihti Sa autot kasutad, kas transpordid autos ka väärtuslikke asju või kas vajad asendusautot, kui Sinu auto läheb õnnetuse korral remonti?

Arvestades klientide erinevaid vajadusi, on Ifis saada kolme erinevat kasko paketti: Superkasko, Superkasko Extra ja Superkasko Lux.

Paketid erinevad oma hinna ja kaitse ulatuse poolest. Extra ja Lux paketid pakuvad lisaks baaskaitsetele – näiteks asendusauto kaitset ja sõidukijuhi õnnetusjuhtumi kaitset. Lux paketil on ka lukustatud autosse silma alt ära pandud isiklikud asjad kindlustuskaitse all. Kuid see pole veel kõik. Vaata lõplikku kaitsete loetelu kaskokindlustuse lehelt, kust saad täieliku ülevaate.

Kindlustad rohkem – saad rohkem

Ifis on välja töötatud 3-tasemeline If Plus boonusprogramm. Mida rohkem on Sul erinevaid aastapikkuseid kindlustusi Ifis, seda kõrgemal tasemel oled ja seda rohkem boonuseid kindlustades saad.

Olles näiteks If Plusi kolmanda taseme klient on võimalik saada kasko 15% tavahinnast soodsamalt. Boonusena saad laiema kindlustuskaitse, mis sisaldab õnnetusjuhtumikindlustust kõigile kaassõitjatele ning rendiauto omavastutuse kindlustust reisil. Samuti on kolmanda taseme If Plusi kliendi omavastutus 150 eurot tavapärase 200 euro asemel.

Juhul, kui Sul on lisaks kaskole vaja ka teisi kindlustusi, soovitame need enne kasko sõlmimist teha Ifis, sest just nii saad kasko parema hinnaga ja rohkemate kaitsetega.

If Plusi boonuste kohta loe lähemalt Ifi koduleheküljelt

Küsi meilt nõu

Kui Sul tekib küsimusi, milliseid kaitseid Sinu valitud kasko pakett sisaldab ja mis on nende kaitsete täpne ulatus, küsi nõu meie spetsialistilt. Seda on mugav teha kas Ifi kindlustustelefonile helistades (777 1211) või online chati kaudu.

Samuti soovitame teha läbi lühikese testi, mis aitab Sul otsustada, millist kasko paketi võiksid valida. Testi tegemiseks kulub ca 3 minutit.

Alusta testi tegemist!

  • Tee test

    Testi, millist paketti Sa võiksid valida. See võtab aega vaid 3 minutit!

    Testima
  • Soovid hinda arvutada?

    Oleme Sinu jaoks koostanud kolm paketti – Superkasko, Superkasko Extra ja Superkasko Lux. Vali endale sobivaim.

    Arvuta hind