Kaskokindlustus

Pole vahet, millise kaskopaketi valid — Ifi kaskol on kõigis pakettides mitmel kaitsel omavastutus 0 €!

 • Esi- või salongiklaasi parandamine 
 • Kokkupõrge metsloomaga
 • Autoabi 24/7

Miks just Ifi kaskokindlustus?

Kaskokindlustus on autokindlustus, millega hüvitame Sinu sõidukile tekkinud kahju siis, kui põhjustad ise avarii või juhtub autoga mõni muu õnnetus — alates vandalismist, lõpetades võtmete kaotamisega.

 • 4 erinevat kindlustuspaketti

  Saad valida endale sobivaima kaskokindlustuse 4 paketi seast, pidades silmas oma vajadusi ja võimalusi.

 • Omavastutuse suuruse valid Sina

  Saad ise valida omavastutuse suuruse — kas 200 €, 300 € või 400 €. Lisaks on mitmed kindlustuskaitsed omavastutuseta.

 • Õnnetuse korral autoabi 24/7

  Kui Sinu sõidu- või pakiautoga juhtub õnnetus, saad kaskokindlustuse korral kasutada ööpäevaringselt Ifi tasuta autoabi.

Leia sobiv kaskokindlustuse pakett

Kindlustuskaitsed Superkasko Superkasko Extra Superkasko Lux Superkasko Lux+

Õnnetusjuhtum - hüvitame sõiduki kahjustumise või hävimise ettenägematu sündmuse tagajärjel – liiklusõnnetus, loodusõnnetus, sõiduki osade kahjustumine.
Vargus - hüvitame sõiduki või selle osade varguse või röövimise.
Vandalism - hüvitame kolmandate isikute poolt sõidukile tahtlikult tekitatud kahjud.
Tulekahju - hüvitame sõiduki kahjustumise või hävimise tule tõttu, sh kolmandate isikute poolt süütamise, suitsu, tahma või kustutustööde tõttu.

Koguriskikindlustus ei tähenda, et kindlustus kehtiks ilma piiranguteta. Tutvu ka välistustega, milliseid kahjusid ei hüvitata.

Ingår Ingår Ingår Ingår

Hüvitame loomale (sh metsloomale) otsasõidust või selle vältimisest tekkinud kahjud ilma omavastutuseta.

Ingår Ingår Ingår Ingår

Klaas parandatakse tingimusel, et kahjustuse läbimõõt on väiksem kui 2 cm, see ei asu juhi poolel ja parandamisel klaasi soojendust ei rikuta. Muudel juhtudel klaas vahetatakse.

*Erinevalt klaasivahetusest on esi- ja salongiklaasi parandamise omavastutus alati 0 €.

Ingår Ingår Ingår Ingår

Sõiduki võtmete või pultide kaotamise või hävimise korral hüvitame võtme või puldi vahetamise, vajadusel ümberkodeerimise kulu ilma omavastutuseta, kuid mitte rohkem kui 300 € kindlustusjuhtumi kohta.

Ingår Ingår Ingår Ingår

Sõidukiga koos on kindlustatud lasteiste, katuseboks, katuseraam ja jalgrattahoidja. Lisaks sõiduki originaalosadele on automaatselt kindlustatud mitte-tootja poolt paigaldatud sõiduki osad kuni 1000 € ulatuses. Näiteks valuveljed, spoilerid, lisatuled, kaitserauad, maalingud jne. Vajadusel saab hüvitislimiiti suurendada.

Ingår Ingår Ingår Ingår

Kui Sinu sõidu- või pakiautoga midagi juhtub, saad kasutada Ifi tasuta autoabi. Abi saamiseks helista Ifi kindlustustelefonil 777 1211. Teenust saab kasutada ka välismaal hätta sattudes. Kuid see ei kehti Venemaal, Valgevenes ja Ukrainas.

Ingår Ingår Ingår Ingår

Üks komplekt sõiduki velgie ja rehve, mida hoitakse lukustatud ruumis, hüvitame varguse korral kokku kuni 5000 €.

Ingår Ingår Ingår Ingår

Sõiduõpe oma pere liikmele on kaitse sees. Kui plaanid sõidukit kasutada õppesõidukina raha teenimise eesmärgil, siis tuleb see lepingule eraldi märkida.

Ingår Ingår Ingår Ingår

Kerghaagis on liiklusregistris registreeritud haagis, mille täismass ei ületa 750 kg. Kindlustatud on iga kerghaagis, mis on kindlustusjuhtumi toimumise ajal haagitud kindlustatud sõiduki külge. Kindlustus ei kehti haagises olnud asjade suhtes.

Ingår Ingår Ingår Ingår

See kaitse hüvitab asendusauto kulu, kui sinu enda oma on kindlustusjuhtumi tõttu remondis. Asendusauto saad meie koostööpartneri juurest ja see peab olema Ifiga kooskõlastatud.

Asendusauto asemel on võimalik valida rahaline hüvitis (30 €/päev, Lux+ paketiga 60€/päev) mitte rohkem kui 7 päeva eest.

Ingår inte Ingår Ingår Ingår

Kui liiklusõnnetuse tagajärjel saab juht või kaasreisija püsiva tervisekahjustuse või sureb, maksame ühekordse hüvitise. Kui õnnetuse tagajärjel peab inimene olema haiguslehel vähemalt 7 päeva, maksame päevaraha.

Ingår inte Ingår Ingår Ingår

Juba esindusest välja sõites kahaneb tuttuue auto hind. Selle kaitsega hüvitame sõiduki varguse, röövimise ja hävinemise korral sulle auto esmamüügihinna turuväärtusest sõltumata.

Ingår inte Ingår Ingår Ingår

Kui sõiduk on varastatud või röövitud või selle taastamine ei ole mõistlik, maksame täiendavat hüvitist, mille suuruseks on 15% sõiduki turuväärtusest vahetult enne kindlustusjuhtumit.

Ingår inte Ingår inte Ingår Ingår

Kui sul juhtub välismaal olles autoga õnnetus, mille tagajärjel ei ole võimalik reisi jätkata, hüvitame sõidukis olevate inimeste täiendavad transpordi- ja majutuskulud sihtkohta või tagasi Eestisse, 1000 € kõigi reisijate peale kokku.

Ingår inte Ingår inte Ingår Ingår

Kui Sinu asjad varastatakse lukustatud sõidukist murdvarguse teel, hüvitame varastatud asjade taassoetamise maksumuse, kuni 1000 € juhtumi kohta.

Ingår inte Ingår inte Ingår Ingår

Hüvitame sõiduki välispeeglite ja nende korpuste remondi või asendamise kulu ilma omavastutuseta.

Ingår inte Ingår inte Ingår Ingår

Liisinguväärtuse kindlustus - hüvitame sõiduki liisingu jääkväärtuse, kui sõiduki jääkväärtus ületab turuväärtust.

Liisingumakse kindlustus  maksame hüvitist maksimaalselt 100 päeva eest, mil liisinguvõtja on kindlustusjuhtumi tõttu töövõimetu.

Ingår inte Ingår inte Ingår inte Ingår

Hüvitame kindlustusjuhtumi tõttu tekkinud õigusabikulu maksimaalselt 1300 € ulatuses iga kindlustusjuhtumi kohta.

Ingår inte Ingår inte Ingår inte Ingår

Hüvitame sõiduki rendilepingusse märgitud omavastutuse kuni 2000€. 
PS. Rendiauto omavastutuse kindlustuskaitse kehtib väljaspool Eestit.

Ingår inte Ingår inte Ingår inte Ingår

Hüvitame sõiduki remondi margiesinduses ka siis, kui garantiiaeg on lõppenud.

Ingår inte Ingår inte Ingår inte Ingår

Fotode esitamise nõue

Vajadusel võime paluda Sul saata oma sõidukist fotod. Selleks võtame Sinuga ise peale kaskokindlustuse ostu e-kirja teel ühendust. Seejärel ootame 3 tööpäeva jooksul vastuseks samale kirjale sõidukist fotosid, mis on tehtud vastavalt pildistamisjuhendile.

Autode pildistamise juhend

Omavastutus — mis see on?

Loe lähemalt, mis on omavastutus: mida õnnetuse korral maksmisele kuuluv kindlustuse omavastutus Sinu jaoks täpsemalt tähendab, millal see rakendub ning missugustel juhtudel omavastutust tasuma ei pea.

Omavastutus kindlustuses

Kaskokindlustuse KKK

Helista või kirjuta meile

Ei saanud oma küsimusele vastust või soovid enne kindlustuse ostmist Sulle sobiliku lahenduse leidmiseks konsulteerida meie kindlustusspetsialistiga? Helista või kirjuta meile:

Kindlustustelefon: 777 1211

E-mail: info@if.ee