Vali endale
parim kasko

Ifil on kõige laiem kaitsetevalik Eestis*. Sõidukis olevatest asjadest kuni teeäärse kohtumiseni põdraga, saame Sulle garanteerida kõige laiemat kaitset. Oleme sulle abiks ootamatult tekkinud õnnetuste puhul. Vaata, mis meie katte all veel on.

Garantii kehtib üksnes koos Superkasko Lux+ kindlustuspaketiga. *Loe täpsemalt garantiitingimuste ja läbiviidud analüüsi kohta siit.

24/7 autoabi Eestis kõne kaugusel

Kui Sinu sõidu- või pakiautoga ootamatult midagi juhtub, saad kasutada Ifi tasuta autoabi. Abi saamiseks helista Ifi Kindlustustelefonil 777 1211. Teenust saab piiratud ulatuses kasutada ka välismaal kindlustuse kehtivuspiirkonnas hätta sattudes, kuid see ei kehti Venemaal, Valgevenes ja Ukrainas.

Omavastutus Sinu valikul

Vali, kas omavastutus on 100, 200 või 300 eurot.

Töökoda Sinu valikul

Pärast kindlustusjuhtumit on Sul võimalus valida, millises esinduses oma autot parandada lased. Isegi pärast garantiiaja lõppu.

Suurim valik 0 € omavastutusega kaitseid

Küljepeeglite purunemisest võtmete kadumise ja teel metsloomaga kohtumiseni – If hüvitab tekkinud kahjud ilma omavastutuseta.

Asendusauto või rahaline hüvitis Sinu valikul

If tagab Sulle pärast kindlustusjuhtumit asendusauto, kui Sinu enda oma on remondis. Asendusauto saad meie koostööpartneri juurest. Asendusauto peab olema Ifiga kooskõlastatud. Asendusauto asemel on võimalik valida ka rahaline hüvitis.