Mõned asjad on hindamatud

Kuid paljusid saame kindlustada.

Osta kodukindlustus alates 8 €/kuu.

Arvuta kindlustuse hind

Me ei mõtle tihti sellele, kui palju on meil kodus vara või mis need asjad väärt on. Aga kui meie kodu saab õnnetusjuhtumi tõttu kahjustada või satume varguse ohvriks, selgub vara tegelik väärtus.

Kitarr, mis jääb alati meenutama isa

Asjad on meile tihtipeale väga armsad, sest need meenutavad tähtsaid sündmusi või inimesi meie elus. Näiteks isa vana kitarr, millega meenuvad soojad suveõhtud aias, kus ta mängis meile ilusaid meloodiaid.

Me ei saa kindlustada mälestusi, kuid me saame kindlustada omale kalleid asju.

Pruudiloor 30. juunist 1982

Helmeste ja pitsidega tikitud pruudiloor on kui suur saladus, mida saab vaadata ainult erilistel hetkedel. Kui vanaema on loori kapi ülemisest sahtlist alla võtnud ja lahti pakkinud, on kõigil võimalik seda proovida, samal ajal kuulates jutte sellest ilusast ja õnnelikust 30. juunist.

Me ei saa kindlustada mälestusi sellest päevast, kuid me saame kindlustada omale kalleid asju.

Kell, mis on lugenud aastakümneid

Majja sisenedes tunnevad kõik selle tiksumise ära. See on rütmiline ja nii rahustav. Mitu põlvkonda aega lugenud kell on kodu hinge lahutamatu osa.

Kodu hinge ei ole võimalik kindlustada, kuid me saame kindlustada oma kodu.

Jalgratas, millega oled kogenud unustamatuid sõite

Mööda Läänemere kaldaid, mööda väikseid metsaradu või kiirustades läbi linnatänavate – nii mõnigi maantee ja maastik on selle jalgrattaga läbitud.

Seiklusi ei ole võimalik kindlustada, kuid me saame kindlustada ratta. Vali Ifi koduse vara kindlustus ja me hüvitame rattaga juhtunud õnnetused, näiteks kui ratas varastatakse kodust.

Millist kindlustuskaitset valida?

Ifi kodukindlustus annab sulle turvatunde, sest õnnetuse korral aitame kahjud hüvitada.

Arvuta kindlustuse hind