Liikluskindlustus - Eestis kohustuslik kindlustus sõidukile

 • TASUTA puksiirabi õnnetuse korral
 • Kindlustus alates ühest (1) päevast
 • mugav vormistus ja kahjukäsitlus õnnetuse korral
Osta liikluskindlustus Liikluskindlustuse kalkulaator Juhtus õnnetus? Teata kahjust

Miks valida oma autole If Liikluskindlustus?

 • Liikluskindlustus vajadusel ka üheks (1) päevaks

  Kui vajad kindlustust vaid lühiajaliselt, saad lepingu vormistada kiirelt ja mugavalt e-büroos ja peale tasumist võid kohe sõitma asuda.

 • TASUTA pukseerimisteenus liiklusõnnetuse korral

  Teenus kehtib liikluskindlustuse poliisi omavatele sõidu- või pakiautole ning mootorrattale ja mopeedile EL piires. Pukseerimisteenuse tellimine käib 24/7 mugavalt läbi Kindlustustustelefoni 777 1211.

 • Liiklusõnnetuse korral pöördu Ifi - Liikluskindlustusel mugav ja sujuv kahjukäsitlus

  Liiklusõnnetuses kannataja või põhjustajana, saad pöörduda otse Ifi. Meie ajame vastaspoole kindlustusega ise asjad korda - Sinu jaoks mugavalt ja kiirelt!


Liikluskindlustus

Liikluskindlustus on kohustuslik kindlustus Sinu sõidukile

Mis on kohustuslik Liikluskindlustus?

Liikluskindlustus on Eestis kohustuslik auto- ja sõidukikindlustus, millega hüvitatakse Sinu sõidukiga teistele isikutele või nende varale põhjustatud kahjud. Kindlustus kehtib tavapäraseks liikluseks kasutatavatel teedel, parklates, hoovides ja mujal. Liikluskindlustust reguleerib liikluskindlustuseseadus.

Uuri, kuidas kontrollida, kas Sinu autol on liikluskindlustus ja kaua see kehtib!

If Kindlustuse liikluskindlustuse korral saadame Sulle ka meeldetuletuse, kui kindlustus lõppema hakkab - nii saad vältida, et ilma kindlustuseta liiklusesse suudud. 

Liikluskindlustus hakkab lõppema? 

Uue liikluskindlustuse algus saab olla isegi 182 päeva ehk peaaegu 6 kuud tulevikus. 

Kohustusliku liikluskindlustusega hüvitatakse Sinu auto või muu sõidukiga teistele inimestele või nende varale tehtud kahjus
Liikluskindlustus on Sinu kohustus. Vajadusel saad liikluskindlustuse oma autole või muule sõidukile ka üheks päevaks

Eestis toimub aastas pea 30 000 liiklusõnnetust, mille kahjud hüvitab liikluskindlustus. Statistika näitab, et sellisesse õnnetusse satub iga 10. sõiduk

 • Liikluskindlustus üheks (1) päevaks ja lühemaks perioodiks

  Vahel on hobi- ja lõbusõitude tarvis lühiajalist liikluskindlustust - näiteks üheks(1) päevaks, nädalaks või suveperioodiks.

  If Liikluskindlustuse saad sõlmida enda jaoks sobivaks perioodiks - olgu see siis 1 päev, 1 nädal või 1 kuu. 

 • Liikluskindlustuse kehtivuse kontroll

  Kehtivat liikluskindlustust saad kontrollida Liikluskindlustuse Fondi kodulehel. Ifi e-büroos saad kontrollida kõiki kehtivaid kindlustuslepinguid, sh ka kaksokindlustus.  If Kindlustus saadab Sulle lõppeva kindlustuse kohta ka meeldetuletuse ja teavituse - nii saad olla kindel, et ilma kehtiva kohustusliku kindlustuseta ringi ei sõida.

 • Liikluskindlustust reguleerib liikluskindlustuse seadus

  Liikluskindlustus on kõigile liikluses sõitvatele sõidukitele kohustuslik, sestap on kindlustus reguleeritud liikluskindlustuse seaduse poolt. Liikluskindlustuse seadus märgib ära peamised olulised küsimused, mis kindlustusevõtjat kõnetada võivad. 

 • Roheline kaart autole

  Roheline kaart ehk rahvusvaheline liikluskindlustuse poliis on kehtivat liikluskindlustust tõendav dokument, mida võib vaja minna autoga välismaale sõites. Nii nagu Eestiski, hüvitatakse rohelise kaardi alusel välismaal kaasliiklejatele või sõidukitele tekitatud kahjud.

  Vaata ka rohelise kaardi riike ja endale rohelise kaardi saamist.

Liikluskindlustuse KKK

Kuidas veenduda liikluskindlustuse kehtivuses? Mil moel saab kindlustust üheks päevaks. Kõik rohelise kaardi ja kindlustuspoliisi kohta ning palju muud.

Lähemalt liikluskindlustuse, liikluse ja autokindlustuse kohta

Jagame põnevat, kasulikku, humoorikat ja huvitavat lugemist just If liikluskindlustuse uudiste, likkluskindlustuse seaduse ja info kohta. Loe ja uudista lähemalt!

 • Liikluskindlustusega tasuta puksiirabi

  Et tulla vastu oma klientide soovidele, on If Kindlustus lisanud oma liikluskindlustuse klientidele tasuta puksiirabi teenuse, mida liiklusõnnetuste puhul kasutada saab. 

  Loe rohkem
 • Liikluskindlustuse poliis ja roheline kaart

  Liikluskindlustuse poliis ja roheline kaart? Miks need vajalikud on, millal neid vajad ja kuidas rohelist kaart saab?

  Loe lähemalt
 • Auto liikluskindlustuse kehtivuse kontroll

  Kehtiva liikluskindlustuse olemasolu saab kontrollida auto numbri alusel - poliisi kehtivust näeb Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehel.

  Uuri täpsemalt
Ei saanud oma küsimusele vastust või soovid enne kindlustuse ostmist Sulle sobiliku lahenduse leidmiseks konsulteerida meie kindlustusspetsialistiga? Helista või kirjuta meile:

Kindlustustelefon: 777 1211

E-mail: info@if.ee