Kindlustuslahendused põllumajanduses

Põllumajanduses ja talupidamises võib juhtuda nii mõndagi: tormid, mis rikuvad teraviljahoidlad või muud hooned.
Kas teadsite, et saate oma talupidamise ning seadmed - kombainid, traktorid jmt kindlustada erinevate kindlustusjuhtumite vastu?

Konsulteeri kindlustusspetsialistiga

Põllumajanduses tegevana on teil oluline roll - Teie saagist sõltub paljude inimeste toidulaud. Oma igapäevatöös kasutate selleks erinevaid seadmeid aga ka abitöölisi. Et Teie saaksite seada oma fookuse põllumajandusele, aitame meie toime tulla ootamatustega - suured tulekahjud, masinakahjud ning ootamatud loodusõnnetused. 

Baltikumi ja põhjamaade juhtiva kindlustuspartnerina mõistame põllumajanduse riske ja oskame neid hinnata. 

Sagedasemad kindlustusjuhtumid põllumajanduses

  • Tormid ja põllutöömasinate vargus

    Tormid kahjustavad lautade, teraviljahoidlate ja muude rajatiste katuseid ning harvad pole näiteks ka põllutöömasinate või nende osade vargused. Keskmine kindlustushüvitis tormi eest on 10 000 € ning varguse tõttu 15 000 €.

  • Põllutöömasinate (sh. traktorite) kahjustused

    Põllutöömasinad saavad kannatada tavaliselt kokkupõrkel kivi või mõne muu takistusega, kombainidel kahjustuvad peamiselt lõikeseadmed ning tõstukitel ja laaduritel salongiklaasid. Keskmine põllutöömasinate kindlustushüvitis on 6 000 €.

  • Laastavad tulekahjud

    Põllumajanduses võivad tulekahjud olla laastavad ja tööd takistavad. Näiteks kombaini mootoriruumis tekkis tulekahju, masina taastamine võttis aega kuid. Kindlustushüvitis ulatus 170 000 €.

Traktor süttis põlema. Loe OÜ Männiku Teravili lugu

Põllumajanduses päästab õige kindlustusleping olukorra, mis muidu viiks väga suurte probleemide või koguni ettevõtte pankrotini. 

Kindlustus võib säästa põllumehele sadu tuhandeid eurosid

Loe lugu lähemalt

Kui palju kindlustamine põllumajanduses maksab? Toome näited:

Mida saab Ifis kindlustada, kui tegeled põllumajandusega?

Põllumajanduses on palju ootamatusi. Mis oleks, kui Sul on rahu ja teadmine, et oled nendeks valmistunud?

Soovid oma kindlustusküsimustele kiireid vastuseid?

Meie südameasjaks on leida Sinu ettevõttele kõige sobilikum kindlustuslahendus. Nii jääb Sul aega ja energiat kõige olulisemaks: ettevõtte arendamiseks ja juhtimiseks!