Meie lugu

Jäta endast jälg. Meie aitame Sind.

Igaüks meist on pidevas muutumises. Uute ideede keerises peavad kõik meist otsustama: kas lähen vooluga kaasa või saab minust endast vool?

​Otsime neid, kes ei pelga muutusi ja on valmis jätma oma tegemistega maha püsiva jälje. Neid, kelle jaoks on tähtis areng, kes julgevad vastu võtta väljakutseid ja esitada küsimusi - seda selleks, et olla parim.

Hoolime oma inimestest ja seepärast oleme Ifis loonud keskkonna, mis soosib arengut, vastutustunnet ja eestvedamist. Et saaksime olla oma klientidele toeks nii südame kui mõistusega.

Meie soov on tegutseda kindlustussektori arendamisel eesrinnas. Olla sammuke ees klientide vajadustest, jagada nendega oma pikaaegset kogemust ja ületada nende ootusi hetkedel, mil nad vajavad meid kõige enam.

Praegusel muutuste ajastul teeb Ifi tõeliselt eriliseks meie kaasaegne ja personaalne lähenemisviis. Meie südamesoov on tagada klientidele meelerahu. Nad ei pruugi teada kõiki ükskikasju meie ärist, aga see ei olegi oluline. Sest nad on inimesed, kelle taga seisab inimlik kindlustusettevõte.

Olles juhtiv kindlustusandja Balti- ja Põhjamaades, võtame vastutuse jätta oma tegevusega püsiv jälg ja muuta maailm turvalisemaks. See on ka Sinu võimalus.