Ürituse korraldaja vastutuskindlustus

Õnnestunud ja edukas üritus on korraldaja suurim soov.
Ürituse korraldamisega kaasnevaid riske maandab kindlustus.
 

Saatke päring

Milleks ürituse korraldaja vastutuskindlustus?

  • Kindlustus inimestele ja varale

    Hüvitame kahjud, mis tekivad üritusel juhtunud õnnetuse tagajärjel, milles on saanud kannatada inimene või kellegi vara.

  • Kaitse ettevalmistusest kuni järeltöödeni

    Kaetud on tegevused, mis on seotud ürituse ettevalmistuste (nt lava monteerimine), ürituse enda ning järeltegevustega (nt lava demonteerimine, koristus).

  • Kaitseb ka alltöövõtjaid

    Kahjud, mille tekitab ürituse korraldaja üks alltöövõtja teisele alltöövõtjale, on samuti kaitse all.

Ürituste korraldamisel võib mõndagi juhtuda – seda näiteks nii esinejate kui üritusel osalejatega, varustuse ja teiste varaga. Ürituse korraldaja vastutuskindlustus annab korraldajale turvatunde ka ootamatuste puhul.

Kindlus Teil ja partneritel

Ürituste korraldajana on Teie ampluaa kirev: olgu selleks festival või konverents, kontsert, spordisündmus või moešõu, muidugi ka ettevõtte jõulupidu või suvepäevad – haarate võimalusest ja teete kõik, et sündmus sujuks õlitatult ning seda meenutataks hea sõnaga. Sama soovivad ka Teie koostööpartnerid toitlustuses, majutuses, tehnilistes lahendustes vm alal. Ürituse korraldaja vastutuskindlustus annab turvatunde kõigile osapooltele ning maandab tegevustega seotud riske.

Hüvitis õnnetuste puhul

Korraldajana vastutate lisaks sündmuse igakülgsele õnnestumisele ka ohutuse ja turvalisuse eest. Võib juhtuda, et pakutav toit põhjustada terviserikke, prožektor kukub publiku sekka, tuul viib lendu telgi ning inimesed saavad viga või vara kahjustada. Kui asjad hakkavad kiiva kiskuma ja kahjustada saab inimese tervis või kellegi vara, võivad kahjunõuded olla rasked kanda. Vastutuskindlustus on sellistel juhtudel abiks.

Soovite oma kindlustusküsimustele kiireid vastuseid?

Meie südameasjaks on leida Teie ettevõttele kõige sobilikum kindlustuslahendus. Nii jääb Teil aega ja energiat kõige olulisemaks: ettevõtte arendamiseks ja juhtimiseks!

Jätke alloleva lingi kaudu meile oma kontaktid ja me võtame Teiega ise ühendust või helistage 777 1211.